Sotech Yazılım Hizmetleri

Size güç veren ajans.

Sotech Yazılım Hizmetleri; 2009 yılından bugüne,
kurumların dijital dönüşümüne katkı sağlayacak profesyonel yazılım geliştirmekte olan ve hali hazırda bir çok uygulaması olan, yazılım ajansıdır.

Ajansımız, AR-GE yaparak üzerinde çalıştığı her fikri, tamamen kendi imkanlarıyla uygulama haline getirmiştir. Ürünleştirmeleri tamamlanmış bir çok projemiz bugün halen geliştirilmeye devam etmektedir.

Kurumsal kaynak planlama, kurumsal iletişim portalı, İnsan Kaynakları Yönetim Sistemleri, Performans ve Proje yönetim sistemleri konusunda tecrübeli olan ajansımız, FOCUSPYS markası ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilmiş; TEKNOLOJİK ÜRÜN DENEYİM BELGESİ sahibidir.

BİZE ulaşın

Müşterilerimizi ve yaptığımız işi önemsiyoruz. Bizim için, ürünlerimizi kullanan ve karşığında bir değer yaratan müşterilerimiz çok kıymetlidir. Sürekli yenilikçi işler ile, referanslarımıza değer katıyoruz.

Mücadele dolu yolculuk da; 13 yıldır olduğu gibi aynı aşk ve heyecanla, sınırsız hayal gücü ve basit çözümlerle yanınızdayız. Analitik düşünceyi yanınıza alın, hemen şimdi.

Müşterilerimizi ürünlerimizi sevdiğimiz gibi seviyoruz. Sevecen takımımızın özellikleri ise; çevik, güvenilir, yenilikçi, zeki ve eğlenceli.

Türkiye'nin dört bir yanında ürünlerimizi kullanan çok değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürler.

Bizler işimize aşığız, ve şimdi; hep daha iyi ve benzersiz teknoloji sunmak için söz veriyoruz.

İş Ortaklarımız

Birlikte harikalar yaratıyoruz!

: