Size güç veren ajans.

Sotech Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.; 2009 yılından bugüne,
kurumların dijital dönüşümüne katkı sağlayacak profesyonel yazılım geliştirmekte olan ve hali hazırda bir çok uygulaması olan, yazılım ajansıdır.

Ajansımız, AR-GE yaparak üzerinde çalıştığı her fikri, tamamen kendi imkanlarıyla uygulama haline getirmiştir. Ürünleştirmeleri tamamlanmış bir çok projemiz bugün halen geliştirilmeye devam etmektedir.

Dijital dönüşüm, Kurumsal Yönetim Modelleri yönetim sistemleri konusunda tecrübeli olan ajansımız, bu alanda geliştirdiği, fikri haklarının ve yazılım kodlarının tamamen firmamıza ait olduğu FOCUSPYS markası ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilmiş; TEKNOLOJİK ÜRÜN DENEYİM BELGESİ sahibidir.

BİZE ulaşın

Müşterilerimizi ve yaptığımız işi önemsiyoruz. Bizim için, ürünlerimizi kullanan ve karşığında bir değer yaratan müşterilerimiz çok kıymetlidir. Sürekli yenilikçi işler ile, referanslarımıza değer katıyoruz.

Mücadele dolu yolculuk da; 13 yıldır olduğu gibi aynı aşk ve heyecanla, sınırsız hayal gücü ve basit çözümlerle yanınızdayız. Analitik düşünceyi yanınıza alın, hemen şimdi.

Müşterilerimizi ürünlerimizi sevdiğimiz gibi seviyoruz. Sevecen takımımızın özellikleri ise; çevik, güvenilir, yenilikçi, zeki ve eğlenceli.

Türkiye'nin dört bir yanında ürünlerimizi kullanan çok değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürler.

Bizler işimize aşığız, ve şimdi; hep daha iyi ve benzersiz teknoloji sunmak için söz veriyoruz.

Ajansımız

15 Yıldır Bilişim alanında faaliyet gösteren firmamız, yazılım ve bilgi teknolojileri alanında bir çok başarılı projelere imza atmıştır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin bilgi teknolojileri verimliliğini ve karlılığını geliştirmelerine yardımcı olmak için en iyi çözümler sunmaktır.

Aşkımız

İşimize aşığız. Biliyoruz ki severek yaptığımız her iş bizim için bir kazançtır. Her zaman sunduğumuz hizmetin arkasındayız.

İş Ortaklarımız

Birlikte harikalar yaratıyoruz!

: